Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > SMS rozhlas

SMS rozhlas

Vážení spoluobčané,

vzhledem k tomu, že pokročilé technologie nás obklopují na každém kroku a my využíváme jejich služeb v rámci zjednodušení a zrychlení obecné informovanosti, tak jsme pro vás spustili novou službu a to SMS rozhlas.

Tato služba funguje na principu hromadného či lokálního sdělení různých informací a to jak technického charakteru (havárie, obecné ohrožení, odstávka vody či el. energie), tak i kulturně sociálního (kulturní akce, hromadné pozvánky, hromadné sdělení občanům, atd…).

Myslíme si, že není špatné dostávat čerstvé informace o tom co se v obci děje nebo plánuje. Zatímco mluvené sdělení v obecních rozhlasech neslyší všichni a ti co ho slyší, tak si ho většinou nezapamatují, tak informace ze SMS rozhlasu vám zůstane ve Vašem mobilním telefonu neustále k dispozici. A to je jeho velká přednost.

Máte li zájem být včas informováni, tak je nutné, abyste odevzdali vyplněný formulář v úřední hodiny (středa od 16,00 do 17,00 hod.) na obecní úřad, nebo ho vložili do poštovní schránky Ing. Pavlu Benešovi na domě Vráto 41 či 110 (naproti klempířství Klempo). Můžete ho také poslat mailem na adresu:

benes1954@seznam.cz  nebo  obec@vrato.cz

My si vás zařadíme do databáze SMS rozhlasu a to je vše.

K odběru SMS informací se mohou přihlásit pouze občané Vráta. Ostatní nebudou do databáze zařazeni.

Co uvést: 

Jméno   Příjmení Bydliště mobil    Email